13 Ekim 2017: Dünya Görme Günü (Ekim ayının ikinci perşembesi)
13 Ekim 2017: Dünya Görme Günü (Ekim ayının ikinci perşembesi)
27 Ekim 2017 Cuma - 10:25
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
13-ekim-2017-dunya-gorme-gunu-ekim-ayinin-ikinci-persembesi

Dünya Görme Günü, tüm dünyanın dikkatini körlük ve görme azlığı üzerine çekmek üzere her yıl Ekim ayının ikinci haftası Perşembe günü düzenlenmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından 2000 yılında körlükten korunma konusunda dikkati arttırmak adına kurulan bu önemli gün Görme Hakkı ve uluslararası körlüğü önleme ajansı (IAPB) tarafından desteklenmektedir.

Etiketler : dünyagörmegünü,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.